Avon Nedir? Avon Ürünleri Kimlere Hitap Ediyor? Avon Ürünleri Kalite ve Güvenirliği Ne Derecedir ?

AVON , Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip , bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur.1993 yılında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozemtik Ürünleri San. ve Tic. AŞ adı altında faaliyete başladı , 2003 yılından bugüne  ise %100 Avon Kuruluşu olarak devam etmektedir. %100 Avon Şirketi olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Avon, Türkiye Aktif Bağımsız Girişimci Satışı ve şirket gelirinde güçlü iki haneli büyümeler elde etmektedir. Bu büyüme rakamlarının bir  sonucu olarak, Türkiye’de Avon kısa süre içinde doğrudan satış sektöründe açık arayla pazar lideri olmuştur. Bugün Avon, Türkiye’de toplam kozmetik pazarında pazar lideri, özellikle parfüm ve makyaj kategorilerinde ise açık ara pazar lideridir. Avon Türkiye, Avon dünyasında da en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almaktadır. Avon Türkiye önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan bir şirket olarak değerlendirildiğinden, farklı bir çok yatırım planlanmış olup, bu yatırımlar zamanı geldiğinde uygulanmaktadır. Yatırımlar ilk olarak müşterilerine cazip tüketici önerileri yaratmak amaçlı gerçekleşmiştir. Ürün yelpazesi genişletilerek ve Avon Kataloglarında daha rekabetçi fiyatlarda ürünleri içeren daha fazla sayfaya yer verilerek yatırım yapılmıştır. Son zamanlarda reklamlara ve Örnek Ürünlere yatırım yaparak Avon marka imajını yaratma çalışmalarımız devam etmektedir. Avon Türkiye güzellik pazarında daha hızlı büyümektedir. Bu güçlü büyümeyi desteklemek amacıyla operasyonel alt yapımıza yatırım gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu yatırımların her biri, bağımsız girişimcilerimize ve müşterilerimize daha iyi hizmet vererek ve bağımsız girişimcilerimizin harcadıkları çaba oranında yarar elde edebilmelerini sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz büyümeyi desteklemek amacıyla yapılmıştır.

Kalite ve Güvenilirlik

Avon Ürünleri Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır satılmaktadır. Avon Kozmetik, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır. Kozmetik kategorisinde yer alan ürünlerimiz Avrupa Birliği’nde yürürlükte olan Kozmetik Yönetmelik ve eklerine uygun olarak üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca ülkemizde geçerli olan 23.05.05/25823 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Türkiye Kozmetik Yönetmeliği’nce uygun bulunan bileşenler ile uygun limitlerde formüle edilmektedir. Tüm ürünlerimiz sıkı güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Tüm dünyada milyonlarca kadın Avon ürünlerini kullanıyor ve Avon ürünlerinin değişmeyen kalitesine her gün şahit oluyor. Avon kendini mükemmeliyete adamış bir firmadır. Öyle ki Avon ismi güvenilirliğin ve dürüstlüğün yüksek standartlarını yansıtmaktadır. Avon’un araştırma ve geliştirme ekibi tüm ana bilim alanlarında uzman kişiler tarafından oluşturulmuştur. Ürünlerimizin tümü çevreyle dosttur ve hayvanlar üzerinde test edilmezler. Ambalajların tümü dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir ve hiçbirisi çevreye zarar vermezler.

Sipariş ettiğiniz her ürünün arkasında dünyaca ünlü Avon Memnuniyet Garantisi vardır. Bu garanti 1886 yılından beri işimizin temel taşıdır. Amacımız, bütün müşterilerimizin Avon ürünlerinden tam anlamıyla memnun kalmalarıdır. Avon, kurulduğu günden bu yana Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmakta ve müşterilerimizin memnun kalmadığı tüm ürünler iade alınmaktadır.

Avon’un en bilinen ürün grupları ;parfümler , makyaj malzemeleri , yüz bakım ürünleri , yaşlanmaya karşı ve yaşlanmayı giderici ürünleri , yaşlanma karşıtı makyaj malzemeleri , vücut bakım ürünleri ,saç bakım ürünleri ve ayak bakım ürünleridir.

Belli başlı markalarından bazıları , Solutions (yüz ve vücut bakım ürünleri ) , Anew ( yaşlanma karşıtı vücut,yüz bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri ) , Senses ( duş jelleri ve sıvı sabunlar ) , Clear Skin (Yüz temizleme grubu ürünler ) ,Color Trend (Birbirinden canlı renkleri ve desenli ambalajları  ile makyaj malzemeleri ) , Advance Techniques ( Saç Bakımı Ürünleri ve Profosyonel Saç Boyası ) , Naturals ( Şampuan Grubu Ürünler ) , Avon Care ( El ve Vücut Kremleri ) ,Foot Works ( Ayak Bakım Ürünleri ) ve Avon’un birbirinden şık aksesuarları

Avon’un saymayla bitmeyecek ürün çeşitliliği herkese hitap edebiliyor. Bay,Bayan, Çocuk ve bebeklerin kullanabileceği çeşitli ürünlei mevcut.

Bu site ( www.avon-katalog.net) aracılığı ile AVON ile ilgili tüm kampanyaları takip edebilir ,tüm ürünlerinden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

İçerik:

 • avon nedir
 • avon color trend katalogu
 • avon kimin
 • Avon katalogu color trend
 • avon sipariş verme
 • avon color trend katalog
 • avon sipariş verme kargo ücretsiz
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  
 •  
 •  
 •  

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: